Mjesne zajednice

Spisak mjesnih zajednica, sekretara i brojeva telefona

R.broj  Mjesna zajednica Telefon Sekretar Dan u sedmici
 1. Batva  281-219    Trakilović Palma pon. sri. i pet.
 2. Brčanska Malta  251-592    Đulabić Nada pon. sri. i pet.
 3. Breške  812-022    Banović Mirjana utorak i četvrtak
 4. Bukinje  207-007    Halilović Bersid utorak i četvrtak
 5. Centar  252-468    Mahmuzić Tenzila utorak i četvrtak
 6. Dobrnja  388-500    Bajrić Amela ponedjeljak
 7. Dokanj  295-244    Banović Mirjana pon, srij. i pet.
 8. Donja Obodnica  386-262    Saletović Sadija pon. sri. i pet.
 9. Dragunja  801-548    Saletović Sadija četvrtak
 10. G. Tuzla  390-242    Atanović Alija utorak i četvrtak
 11. G. Obodnica  812-086    Saletović Sadija utorak
 12. G. Lipnica  806-100    Djedović Admir utorak i četvrtak
 13. Grabovica  271-264    Volavka Safija utorak i petak
 14. Husino 803-025 i 803-024    Đaković Snežana pon. i sri.
 15. Jala  296-461    Osmanović Mersa
 16. Kula  294-319    Franjić Ljuba utorak i četvrtak
 17. Kreka  398-135    Stojić Nada pon. sri. i pet.
 18. Kiseljak  382-190    Đaković Snežana utorak i petak
 19. Lipnica  806-101    Halilović Senada
 20. Ljepunice  384-151    Bajrić Amela srijeda i petak
 21. Ljubače  808-214    Đaković Snežana četvrtak
 22. Mosnik  228-721    Hasanović Suvada pon. i čet.
 23. Mejdan  228-482    Hasanović Suvada utorak i petak
 24. Mramor  810-250    Bajrić Amela uto. i čet.
 25. Novi Grad I  273-426    Volavka Safija pon. i sri.
 26. Novi Grad II  250-579    Volavka Safija četvrtak
 27. Par Selo  208-432    Stojić Nada utorak i četvrtak
 28. Pasci Gornji  206-125    Hasanović Suvada srijeda
 29. Sjenjak  272-456    Alić-Partić Azra utorak i četvrtak
 30. Slavinovići  225-862    Franjić Ljuba pon. srij. i petak
 31. Simin Han  393-311    Atanović Alija pon. srij. i petak
 32. Slatina  298-056    Trakilović Palma utorak i četvrtak
 33. Solana  290-633    Halilović Bersid pon. srij. i petak
 34. Solina  268-534    Đulabić Nada utorak i četvrtak
 35. Sr. Lipnica  807-103    Mrkaljević Naila utorak i četvrtak
 36. Stari Grad  255-452    Mrkaljević Naila pon. srij. i petak
 37. Ši Selo  204-609    Alić-Partić Azra pon. srij. i petak
 38. Šićki Brod  215-110    Djedović Damir pon. srij. i petak
 39. Tušanj  289-474    Mahmuzić Tenzila pon. srij. i petak
 40. Požarnica  393-311   Atanović Alija
Oznake: mjesne, zajednice,